2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Koło
Dodane 04 kwietnia 2024

Brygadzistka - pracownik serwisu sprzątającego KOŁO

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze Brygadzista

Lokalizacja: Koło

Dni i godziny pracy: poniedziałek-niedziela - praca zmianowa , grafik do ustalenia

Obowiązki:

  • Nadzór na właściwym procesem mycia na terenie zakładu

  • Odpowiedzialność za prace zespołu oraz Nadzór nad pracownikami

  • Mycie i dezynfekcja pomieszczeń oraz urządzeń technologicznych i maszyn usytuowanych

  • Mycie i dezynfekcja zgodnie z obowiązującym Planem Mycia i Dezynfekcji Zakładu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz

  • pełne przeszkolenie

  • na okres próbny jest umowa zlecenia a potem jest umowa o prace

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • odzież roboczą

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

Wymagania:

  • dyspozycyjność w podanych dniach i godzinach według grafiku (WARUNEK KONIECZNY)

  • książeczka sanepidowska (WARUNEK KONIECZNY)

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • sumienność i dokładność

  • kultura osobista i opanowanie

  • mile widziane doświadczenie

  • doświadczenie w zarządzaniu , wiedza techniczna obsługi maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Koło,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koło
ID: 909408238