2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Radom
Dodane 09 kwietnia 2024

Brygadzistka w serwisie sprzątającym - salon meblowy

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mega Service to firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości. W związku rozwojem regionu poszukujemy :

Brygadzistki- serwis sprzątający

Miejsce pracy : Radom ul. Mieszka I 4

Godziny pracy : 6-14

Główne zadania:

*Utrzymanie czystości i kontrola jakości wykonywanej pracy ( obsługa maszyny czyszcząco- szorującej)

*Organizacja czasu pracy podległego zespołu , ustalenie urlopów, grafików

*Utrzymywanie wzorowych relacji z Klientem i dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

* Bieżący kontakt z przełożonym i wyznaczonymi działami firmy

Nasze oczekiwania:

*Min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu grupą pracowników powyżej 5 osób (szczególnie w zarządzaniu personelem podstawowym)

*Znajomość branży usług czystościowych mile widziana

*Mile doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

*Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

*Orzeczenie o niepełnosprawności ( mile widziane)

Oferujemy:

*Umowę o pracę - pensja podstawowa + premie kwartalne

*Możliwość rozwoju oraz podnoszeni kwalifikacji

*Profesjonalne wdrożenie oraz niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV przez formularz olx. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego od pn- pt od 08-14

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 908875822