2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wieliczka
Dodane 03 kwietnia 2024

BTGSA: Specjalista/ka ds. sprzedaży w punkcie T-Mobile - Wieliczka

Wynagrodzenie

4 356 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.

Jesteśmy agentem sieci telefonii komórkowej T‑Mobile. Współpracujemy z tym operatorem od 1996 roku i stanowimy jego trzecią co do wielkości sieć sprzedaży. Obecnie posiadamy 85 salonów sprzedaży.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista/ka ds. sprzedaży w punkcie T-Mobile

Lokalizacja: Wieliczka

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja​

Tryb pracy: praca poniedziałek - sobota

Nasz oferta dla Ciebie:

Wszyscy odpowiadamy za sprzedaż i profesjonalną obsługę naszych klientów.

  •  Szkolenia autoryzacyjne – otrzymasz pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu

  • Brak narzuconych skryptów rozmów – pracujemy z naszymi klientami na relacjach

  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach, możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych

Zadania, które na ciebie czekają:

  • Zorientowanie na potrzeby klienta i umiejętność budowania relacji

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług

  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą

  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów

  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • 70% bieżąca obsługa klienta i obowiązki salonowe, 30% kontakt telefoniczny z klientami

  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile

 Benefity:

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

  • Dostęp do platformy szkoleniowej, która podnosi twoją wiedzę

  • Konkursy

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Medicover Sport

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 836187527