2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Wola
Dodane 24 kwietnia 2024

Budokrusz zatrudni kierowcę - operatora pompy do betonu

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Budokrusz S.A. zatrudni Kierowcę - operatora pompy do betonu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie oraz obsługa pompy do betonu

  • Dbanie o powierzony sprzęt pod względem technicznym i estetycznym

Wymagania:

  • karta kierowcy

  • świadectwo kwalifikacji

  • aktualne badania lekarskie + pow. 3 m i psychologiczne

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. C

  • doświadczenie

  • uprawnienia na operatora pompy do betonu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,

  • umowa o współpracy (własna działalność)

Szczegóły pod nr tel. : 60*******51

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 909134477