2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Bobolin
Dodane 05 kwietnia 2024

Bursztyn Medical Spa sc. zatrudni pomoc kuchenną

Wynagrodzenie

35,50 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bobolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bursztyn Medical Spa & Wellness zatrudni pomoc kuchenną. Praca od zaraz. Oferujemy:

- umowę o pracę lub umowę zlecenie (stawka godzinowa 25 zł/h) + premie

- dofinansowanie do wyżywienia,

Wymagamy aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych,

  • Utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego, mebli oraz pomieszczeń kuchennych i zaplecza gastronomicznego,

  • Wykonywanie czynności i zadań zleconych przez kucharza, pracując pod jego ścisłym nadzorem,

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza,

  • Pomoc przy porcjowaniu i wydawaniu posiłków,

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Dołącz do naszego zespołu, wyślij CV.

Lokalizacja

Bobolin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Bobolin
ID: 904304527