2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie projektami - Wrocław
  7. Zarządzanie projektami - Krzyki
Dodane 12 kwietnia 2024

Business Manager

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Integrujemy obszary technologii informacyjno-komunikacyjnych dla biznesu klienta

Jesteśmy integratorem usług sieciowych i operatorem telekomunikacyjnym wdrażającym środowiska sieciowe oraz prywatne sieci korporacyjne o zasięgu europejskim, zapewniamy bezpieczeństwo cyfrowe, szkolimy, edukujemy i budujemy świadomość bezpiecznego zachowania w sieci. Wykonujemy testy i audyty penetracyjne, wprowadzamy zabezpieczenia sprzętowe, wdrażamy polityki bezpieczeństwa. Prowadzimy aktywny monitoring bezpieczeństwa zasobów sieciowych naszych klientów w SOC, Security Operations Center.

Do naszego zespołu szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko:

numer ref.: BM

osoby odpowiedzialnej za kreowanie biznesu oraz tworzenie nowych możliwości do rozwoju dla naszych klientów i naszej firmy.

Zadania:

  • wypracowywanie zysków w firmie poprzez realizację złożonych projektów IT dla klientów,

  • prowadzenie dla klientów projektów wspomagający ich biznes,

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,

  • przekładanie efektów pracy na liczby ,

  • rozwijanie własnej wiedzy ogólnej i biznesowej,

  • rozszerzanie zasięgów biznesowych i sieci kontaktów biznesowych,

  • rozwijanie wiedzy z obszaru IT oraz bezpieczeństwa cyfrowego na potrzeby realizacji projektów.

Wymagania:

  • predyspozycje oraz chęci do myślenia biznesowego i wypracowywania zysków,

  • nastawienie na długookresową, ciężką pracę przynoszącą efekty w dłuższej perspektywie,

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy,

  • gotowość do nauki i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • nastawienie na realizacje celów,

  • posiadane umiejętności, lub chęci do ich nabycia, jak komunikować się z klientem, z partnerem biznesowym, jak prowadzić negocjacje win-win, jak efektywnie prowadzić projekty,

dodatkowo premiowane atuty:

  • wykształcenie z obszaru zarządzania lub ekonomiczne,

  • nieduże doświadczenie biznesowe,

  • znajomość którejś z metodyk sprzedaży projektów złożonych.

Wyślij do nas swoje CV!

Oferujemy:

-   stabilne i partnerskie warunki pracy i zatrudnienia odpowiednie do posiadanych predyspozycji, umiejętności oraz zakładanych rezultatów,

- pracę w wymagającym współpracy zespole nastawionym na osiąganie stawianych celów,

- stały rozwój osobisty,

- realizację ciekawych, ambitnych i ważnych dla klienta projektów,

- docenianie za wkład wniesiony w rozwój i realizację projektów.

Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez ICT Future Sp. z.o.o – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody o treści: „Niniejszym wyrażam zgodę, by administratorem moich danych osobowych była ICT Future Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Wrocławska 29, która owe dane będzie przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłam niniejszą aplikację.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

let’s make future with ICT

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 900325969