2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kalisz
Dodane 06 kwietnia 2024

Carrefour Express na stanowisko Kasjer-Sprzedawca lub stoisko mięsne

Wynagrodzenie

3 500 - 3 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaZapraszamy seniorów

Carrefour Express zatrudni pracownika na stanowisko Kasjer-Sprzedawca lub stoisko mięsne do sklepu na ul. Stawiszyńskiej w Kaliszu.

Zadania na stanowisku:

• Przygotowanie stanowiska pracy i dbanie o jego czystość

• Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

• Utrzymanie porządku w sklepie

• Odbieranie zamówionego towaru (sprawdzanie, czy jakość i ilość zamówionego towaru jest odpowiednia)

• Wykładanie towaru

• Obsługa kasy fiskalnej oraz bieżąca obsługa klientów

• Udzielanie informacji na temat oferowanych produktów i promocji

Oferuje:

  • elastyczny grafik

  • terminowe wynagrodzenie

  • pracę w miłej atmosferze

  • pracę dwuzmianową (6-14; 13-21) (Niedziele i święta wolne)

  • możliwość rozliczania co tydzień

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel, SMS lub o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 639364360