2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Myślenice
Dodane 08 kwietnia 2024

Carrefour Market zaprasza do współpracy nowych pracowników!

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Carrefour Market

Zaprasza do współpracy nowych pracowników!

Miejsce pracy: ul. Słowackiego 42 Myślenice

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

·      Kasjer-sprzedawca

·      Obsługa lady mięsno-wędliniarskiej

Zakres obowiązków:

·      Profesjonalna obsługa klienta

·      Dbanie o właściwą ekspozycję produktów w sklepie

·      Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów

·      Dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

·      Obsługa stanowiska kasowego i terminala płatniczego

Oczekiwania:

·      Umiejętność współpracy w zespole, kultura osobista i komunikatywność

·      Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

·      Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

·      Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chęć nauki

·      Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

·      Rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność

·      Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia

Co zyskasz pracując z nami :

·      Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie

·      Szkolenie dostosowane do wskazanego stanowiska

·      Możliwości rozwoju i awansu

·      Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

- Osoby zainteresowane proszę o zostawienie CV u kierownika sklepu.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 768190590