2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Catering dietetyczny pakowanie posiłków/pomoc kuchenna

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Catering dietetyczny znajdujący się w centrum Krakowa poszukuję pomocy kuchennej/osoby do pakowania posiłków. Szukamy młodej, energicznej, odpowiedzialnej osoby z poczuciem estetyki, która potrafi pracować szybko i wydajnie.

Oferujemy:

  • Pensję w wysokości 22-24zł (netto) / h (w zależności od doświadczenia)

  • Pracę jednozmianową 6:00-15:00 (praca 5 dni w tygodniu, grafik obejmuje niektóre niedziele, wszystkie soboty wolne)

  • Posiłki pracownicze

  • Umowa na pełny etat/zlecenie dla studentów

  • Zespół młodych i otwartych ludzi

  • Przygotowanie pracownika na dane stanowisko

  • System premiowy

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętność pracy w grupie

  • dyspozycyjność

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • tempo pracy

  • poczucie estetyki

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • mile widziany statut studenta

Opis stanowiska:

  • pakowanie posiłków do pudełek zgodnie z wyznaczoną gramaturą i opisem dania

  • praca odbywa się w pomieszczeniu klimatyzowanym

  • dekorowanie dań według wytycznych

  • pakowanie gotowych zestawów do toreb oraz ich segregowanie

  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 917082347