2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Podlaskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Białystok
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Skorupy
Dodane 23 kwietnia 2024

Catering Pogotowie Dietetyczne zatrudni Analityka

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy stabilną firmą cateringową, która na rynku istnieje od 2017 roku. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Analityka - z doświadczeniem.

Twój zakres obowiązków:

  • Ocena rentowności planowanych i realizowanych projektów inwestycyjnych;

  • Analiza wyników finansowych firmy oraz spółek zależnych;

  • Wspieranie procesu raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego;

  • Współtworzenie budżetu;

  • Przygotowywanie prognoz finansowych firmy oraz spółek zależnych;

  • Analizowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodów i kosztów;

  • Dostarczanie raportów zawierających przegląd wyników finansowych i operacyjnych;

  • Aktywny udział we wdrażaniu i rozwoju narzędzi analitycznych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia lub pokrewne);

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze finansów, rachunkowości lub analizy finansowej;

  • Znajomość kluczowych zasad rachunkowości zarządczej oraz zagadnień analizy finansowej;

  • Praktyczne umiejętności z zakresu analizy kosztów i rentowności;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność w działaniu;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów;

  • Efektywna komunikacja.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o przesłanie CV ze zgodami na przetwarzanie danych osobowych.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 908928237