2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Catering-produkcja Kanapek, Włochy, zmiany nocne 17:00-02:00

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Do prężenie rozwijającej się Piekarni-Cukierni poszukujemy do zakładu produkcyjnego osób na stanowisko:

Pracownik na produkcji kanapek i sałatek

Miejsce pracy: Warszawa , Włochy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie m.in. kanapek, sałatek zgodnie z recepturami

Od Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w firmie cateringowej

  • samodzielności i dokładności w działaniu

  • otwartości na nowe pomysły

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • energii, dynamiki w działaniu

  • elastyczności w godzinach pracy - praca od niedzieli do czwartku, etat ( zmiana nocna od 17:00-2:00)

Oferujemy:

  • długofalową i stałą współpracę na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910729682