2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Dębniki
Dodane 17 kwietnia 2024

Catering zatrudni osobę na stanowisko Kierowcy

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Cateringowa z Krakowa zatrudni osobę na stanowisko Kierowcy.

Zakres obowiązków:

Do twoich obowiązków będzie należała dostawa zamówień lunchowych/ cateringowych na stałej trasie przejazdu oraz dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu.

Praca w godzinach 9:00-17:00

Poszukujemy pracowników od zaraz.

Dzięki dołączeniu do nas zyskujesz:

·        umowę o pracę,

·        pracę w miłej atmosferze,

·        stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        pracę pięć dni w tygodniu.

Wymagamy od Ciebie:

·        prawo jazdy kat. B,

·        doświadczenia w prowadzeniu samochodów typu kombi-van,

·        umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,

·        wysokiej kultury osobistej,

·        punktualności oraz rzetelności,

·        nienagannej opinii oraz niekaralności,

·        zaangażowania w wykonywane obowiązki,

·        znajomości języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

Jeśli wydaje Ci się, że możesz zostać częścią naszej załogi, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 859954937