2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Głogów
Dodane 09 kwietnia 2024

Centrum Nauki LIMES - praca dla nauczycieli/korepetytorów matematyki

Wynagrodzenie

36 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głogów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Nauki Limes to prężnie rozwijająca się, prywatna szkoła matematyki. Organizujemy zajęcia pozalekcyjne w kilkuosobowych grupach oraz korepetycje indywidualne.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy do współpracy nauczycieli/korepetytorów matematyki dla dzieci ze szkół podstawowych oraz dla młodzieży ze szkół średnich.

Praca stacjonarna. NIE OFERUJEMY PRACY ZDALNEJ. Proponujemy elastyczny grafik, dostosowany do możliwości korepetytora. Możesz u nas pracować w pełnym wymiarze godzin lub dodatkowo. Stawka za przepracowaną godzinę waha się od 36 do 100 zł i zależy od doświadczenia i poziomu nauczania korepetytora oraz od liczebności grupy.

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • płatne szkolenie;

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • przyjazną atmosferę w zgranym, wspierającym się zespole;

  • możliwość szybkiego awansu od korepetytora do MANAGERA;

  • atrakcyjne, stale rosnące wynagrodzenie, premie miesięczne i okolicznościowe;

  • stałą wypłatę niezależną od odwoływanych zajęć przez uczniów.

Poszukujemy nauczyciela, który obejmie następujące obowiązki:

  • pomoc uczniom w odrabianiu lekcji i przygotowywanie ich do egzaminów (w tym ósmoklasisty i matury);

  • prowadzenie zajęć zarówno indywidualnych, jak i grupowych;

  • regularny kontakt z rodzicami w sprawie postępów uczniów;

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i standardów nauczania;

  • samodzielne zarządzanie własnym grafikiem zajęć, zapewniając efektywne wykorzystanie czasu pracy;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat) lub rozpoczęte studia;

  • dyspozycyjność (nawet kilka godzin w tygodniu);

  • pogodne usposobienie;

  • chęci do pracy

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w udzielaniu korepetycji;

  • status ucznia/studenta lub własna działalność gospodarcza.

Czekamy na kandydatów gotowych dołączyć do naszego zespołu, żeby wspierać rozwój edukacyjny naszych Uczniów.

Jeśli spełniasz nasze wymagania wyślij CV wraz z krótką informacją o sobie, a na pewno już wkrótce spotkamy się na rozmowie o pracę.

Zajrzyj na: www.cnlimes.pl/kontakt/wspolpraca

Prosimy o załączenie w CV obowiązkowej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 684768834