2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kalisz
Dodane 28 kwietnia 2024

Centrum Podróży KiM - Wymagane doświadczenie pracy w biurze podróży

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stawiamy na rozwój ! Twoją pasją są podróże ? To jest praca dla Ciebie !

Poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Klienta - Specjalisty ds. turystyki do nowego Biura Centrum Podróży KiM w Kaliszu

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa Klienta (bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa)

  • budowanie trwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania:

  • wymagane doświadczenie pracy w biurze podróży

  • wykształcenie wyższe, minimum średnie

  • komunikatywność, bardzo wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność, dyspozycyjność

  • umiejętność organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowania

  • profesjonalny system szkoleń w Polsce

  • zagraniczne wyjazdy studyjne

  • dodatkowe zniżki na wyjazdy prywatne pracowników

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesłać na adres e.mail.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 897400854