2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Zakrzowiec
Dodane Dzisiaj o 16:57

Chłodniarz - Serwisant urządzeń gastronomicznych

Lokalizacja

Zakrzowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, konserwacja, naprawa i serwisowanie instalacji i urządzeń chłodniczych (szaf chłodniczych, chłodni sklepowych, witryn chłodniczych, klimatyzatorów)

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Uruchamianie układów chłodniczych w profesjonalnych urządzeniach gastronomicznych i chłodniczych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • Diagnozowanie i wykrywanie problemów dotyczących urządzeń chłodniczych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w montażu instalacji chłodniczych

  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów hydraulicznych i elektrycznych

  • Dyspozycyjność

  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę

  • Przejrzysty system wynagradzania (podstawa, premia, dodatki)

  • Premia motywacyjno-frekwencyjna

  • Dodatek stażowy

Lokalizacja

Zakrzowiec,

Małopolskie

Małopolskie, Zakrzowiec
ID: 845581188