2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Chodź do nas robić autorskie koktajle i podawać domowy hummus!

Wynagrodzenie

28,50 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hej! Zapraszamy do dołączenia do ekipy Layla Lounge Baru - najbardziej międzynarodowego (i spontanicznego!) baru w Krakowie!

Szukamy za bar, do robienia kawusi, autorskich koktajli, polecania piw czeskich i kraftowych i polewania bliskowschodniego wina jak i wydawania śródziemnomorskich mezze - 'talerzyków' :)

Jak jest u nas? Kuchnia śródziemnomorska (libańska), międzynarodowa atmosfera, dużo stałych gości z każdego zakątka świata, team zaangażowany w tworzenie miejsca, młoda ekipa. Jesteśmy z gośćmi na Ty :)

Chętnie przyjmiemy studentów dziennych i zaocznych oraz osoby po szkole średniej związanej z gastro. Umowa zlecenie na minimum 3 miesiące - nie zatrudniamy na krócej . Elastyczny grafik - dajesz dyspozycje z dwutygodniowym wyprzedzeniem, grafik wysyłany jest co tydzień. Szukamy zawórwno w tygodniu na rano i na wieczór jak i na weekendy. Lokal jest otwarty od 8/9/10 rano do 1 w nocy w tygodniu oraz do 3-4 w nocy w weekendy,

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 28.50 PLN brutto + napiwki indywidualne (+ bonus dla najlepszych pracowników)

  • darmowy posiłek pracowniczy na każdej zmianie

  • zgrany zespół - tak pracowników jak i managementu - preferujemy otwartą komunikację, pomagamy sobie wszyscy nawzajem w trakcie tabaki

  • zniżki na napoje oraz posiłki z karty poza godzinami pracy oraz dla znajomych

  • elastyczny grafik (możliwe zmiany od 5 do 12h, tygodniowo od 25 do 50h)

  • mozliwość realnego wpływu na organizację lokalu - management jest otwarty na nowe pomysły! :)

  • możliwość awansu w przyszłości

Twoje obowiązki:

  • robienie i podawanie kawy, koktajli, piwa, wina (wyszkolimy ze wszystkiego)

  • wydawka, serwowanie oraz polecanie dań mezze (talerzyków) oraz prostych śniadań (kanapki itp).

  • utrzymywanie czystości w lokalu i ogródku

  • podchodzenie do gości, aktywne doradzanie w wyborze z karty

  • aktywna współpraca i komunikacja z osobami na Twojej zmianie

Oczekujemy:

  • płynnego języka polskiego i angielskiego (minimum B2+ lub więcej) - komunikujemy się w obu językach tak z gośćmi jak i między sobą

  • umiejętności komunikacji z goścmi 'na luzie' oraz upsellowania z każdym zamówieniem

  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu na twarzy

  • dużego zapału do pracy, aktywnego partycypowania w tym co się dzieje na Twojej zmianie i w tworzeniu najfajniejszego miejsca na mapie Krakowa

  • zaangażowania w eventy i działania Layla Lounge Baru

  • umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach, myślenia 'out of the box'

  • badań sanepidowskich

Jeżeli spełniasz powyższe warunki prosimy o aplikowanie osobiście w lokalu lub przesłanie CV na What.sappa lokalu - na numer z Google Maps - dotrze do Lidii :) Aplikacje wysłane przez OLX nie są brane pod uwage.

Pozdrawiamy i czekamy na Ciebie! :) Pytaj na barze o Lidię lub Tomasza a jeżeli akurat ich nie ma - zostaw CV. Najczęściej można nas spotkać w godz 16-21.

Layla Lounge Bar Team

Przebieg rekrutacji:

1) Dostajemy Twoje CV

2) Rozmowa z wybranymi kandydatami

3) Jeżeli dobrze wypadniesz na rozmowie - 2 godziny próbne w lokalu za barem + sprzatanie stolików, drobna pomoc przy wydawce (przygotowanie chlebka, sztućców)

4) Decyzja o zatrudnieniu - w przeciągu maksymalnie 2-4 dni od godzin próbnych

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 899952466