2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnów
Dodane 23 kwietnia 2024

Ciekawy projekt CC, dobra atmosfera, PRACA ZDALNA!

Wynagrodzenie

4 700 - 7 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Cześć! Cieszymy się, że nasza oferta pracy przykuła Twoją uwagę :)

Ty poszukujesz pracy - My poszukujemy fajnych osób do naszego zespołu!

Dowiedz się o nas więcej!

Na co dzień zajmujemy się pozyskiwaniem klientów. Poprzez połączenia telefoniczne generujemy leady b2b i b2c dla naszego partnera. Nasza aktualna współpraca nawiązana jest z Firmą OZE z którą od dłuższego czasu rozwijamy rynek fotowoltaiczny. To co nas wyróżnia to niewątpliwie dobra atmosfera. Pracujemy w kameralnym biurze, gdzie nikt nie jest anonimowy : ) Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy nie lubią sztywno podchodzić do życia. U nas w ciągu dnia znajdzie się czas na pracę, wspólną kawę, obiad, szkolenia czy luźne rozmowy.

Stanowisko: Specjalista przedsprzedażowy

Obowiązki: Kontakt telefoniczny na projekcie związanym z Odnawialnymi Źródłami Energi potencjalnymi klientami  biznesowymi w celu przedstawienia oferty i umówienia na spotkanie z doradcą.

Forma umowy: umowa zlecenie

Wynagrodzenie: podstawa + prowizja

Godziny pracy: Poniedziałek-Piątek 8:30 - 16:30 (min. 120h w miesiącu)

Podejmując z nami współpracę:

  • Rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne,

  • Zdobędziesz cenne doświadczenie w sprzedaży,

  • Będziesz nagradzany za osiągnięte wyniki,

  • Otrzymasz swoje wynagrodzenie na czas,

  • W weekendy będziesz mógł zapomnieć o pracy,

Jeżeli:

  • Szukasz pracy zdalnej,

  • Tak jak my cenisz sobie dobrą atmosferę i pozytywnych ludzi wokół,

  • Masz dość pracy zmianowej i zajętych weekendów,

  • Lubisz kontakt z ludźmi i pracę z klientem,

  • Jesteś nastawiony na osiąganie celów,

APLIKUJ JUŻ DZIŚ -Po szkoleniu stacjonarnym w Krakowie i wdrożeniu oferujemy możliwość pracy zdalnej!

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 891658407