2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Krapkowice
Eugenia Godlewska
Dodane 24 kwietnia 2024

Cieśla szalunkowy - brygadzista (Niemcy)

Wynagrodzenie

14 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE.  Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.

Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska. Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • organizowanie pracy zespołu cieśli szalunkowych, przydzielanie zadań oraz nadzorowanie ich wykonywania (m.in. budowanie szalunków)

  • monitorowanie jakości wykonania szalunków

  • przestrzeganie przepisów w zakresie BHP

  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz jej przekazywanie do siedziby administracyjnej

  • nadzór nad powierzonym sprzętem

  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na ww. lub podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. A2

  • znajomość rysunku technicznego oraz różnych systemów szalunkowych

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność zarządzania personelem na budowie

  • odpowiedzialność

Dodatkowo docenimy:

  • doświadczone brygady cieśli szalunkowych

Czeka na Ciebie:

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • dodatkowa premia za skorzystanie z Systemu Poleceń

  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • rozbudowany pakiet benefitów m. in. dofinansowania zajęć sportowych, wydarzeń kulturalnych, wypoczynku, pakiet medyczny ENEL-MED i wiele innych

  • transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 909176414