2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

cieśla szalunkowy, zbrojarz, betoniarz od zaraz

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników na stanowisko cieśla szalunkowy, zbrojarz, betoniarz

Zakres zadań:

  • montowanie i demontowanie szalunków systemowych i indywidualnych

  • montowanie gotowych form ze stali bądź drewna wraz z ich właściwym przygotowaniem

  • obsługa podstawowych urządzeń wyznaczających poziomy budowlane (niwelator, łata, laser)

  • montaż prętów zbrojeniowych wylewanie/układanie mieszanki betonowej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na budowie

  • odpowiedzialność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole dobra koordynacja ruchowa

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę; okres próbny 1 miesiąc) bezpłatne zakwaterowanie oraz ciepły posiłek

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • system Benefitów

Miejsce pracy: cała Polska

Wynagrodzenie: 4000 zł - 8000 zł na rękę (w zależności od doświadczenia)

Budren S.A. | www.budren.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912642162