2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Gorzkowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Cieśla szalunkowy, zbrojarz, betoniarz Wyskie zarobki!7-10 tys brutto

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: - praca przy produkcji prefabrykacji elementów żelbetowych - wykonywanie zbrojenia do prefabrykacji - znajomość czytania rysunku technicznego - doświadczenie w pracy przy produkcji zbrojeń budowlanych - mile widziane - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - stałą umowę o pracę na pełen etat - atrakcyjny system wynagrodzenia i motywujący system premii - pracę w dynamicznej i nowoczesnej rozwijającej się firmie CV proszę przesyłać drogą mailowa na adres tombud1996(małpa)o2.pl Proszę dzwonić w celu umówienia się na spotkanie rekrutacyjne tel. jest podany w ogłoszeniu(w godz.8-16)

Lokalizacja

Gorzkowice,

Łódzkie

Łódzkie, Gorzkowice
ID: 575442228