2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Częstochowa
  6. Praca za granicą - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 15 maja 2024

Cieśla - Zbrojarz - Szwecja - bez znajomości języka - polska umowa

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: SzwecjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasz klient, firma realizująca projekty na projektach użyteczności publicznej,  przemysłowych oraz mieszkaniowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz

Miejsce pracy: Szwecja – Kramfors / Boden

Stawka: 140-150 SEK netto/h (firma zapewnia przejazdy i zakwaterowanie)

Zadania:

·         Wykonywanie prac zleconych pracownikom - roboty ciesielskie, zbrojarskie w fabryce oraz przy budowie mostów.

Wymagania:

·         Min. 2 lata doświadczenia,

·         Znajomość systemów Peri, Doka,

·         Umiejętność czytania rysunku – przynajmniej podstawy,

·         Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na polskiej umowie – oddelegowanie,

·         Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,

·         Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami,

·         Narzędzia oraz odzież,

·         Nie wymagamy znajomości języka  – praca w polskich brygadach.

Jesteś zainteresowany zadzwoń 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „cieśla/zbrojarz Szwecja” – oddzwonię!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 918422316