2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Concierge do Stradom House

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Lokalizacja: Kraków, Stradomska 12-14

12 | 14 Stradom House, Autograph Collection znajduje się w wyjątkowym budynku przesiąkniętym bogatą historią, położonym pomiędzy starym miastem a dzielnicą żydowską. 125 pokoi zostało odtworzonych w nowoczesnym miejscu. Będąc częścią Marriott International Group, naszym celem jest stworzenie stylu życia z ekskluzywnymi i eleganckimi udogodnieniami. Począwszy od centrum odnowy biologicznej połączonego z najnowocześniejszą siłownią. Jesteśmy dumni z naszego zobowiązania do zapewniania naszym gościom wyjątkowego wrażenia pobytu, szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do tworzenia niezapomnianych chwil.

Stanowisko: Concierge

Zakres Obowiązków:

  • Zapewnienie obsługi gości na najwyższym poziomie, w tym udzielanie informacji o hotelu, lokalnych atrakcjach, restauracjach, miejscach do zwiedzania.

  • Rezerwacja biletów na różne wydarzenia, wycieczki, kolacje w restauracjach i inne atrakcje dla gości.

  • Organizacja transportu dla gości, w tym zamawianie taksówek, limuzyn, transferów lotniskowych, wynajmu samochodów.

  • Pomoc w zorganizowaniu specjalnych uroczystości lub wydarzeń, takich jak przyjęcia, urodziny, rocznice.

  • Zarządzanie przechowywaniem bagażu i innych drogocennych przedmiotów dla gości.

  • Zapewnienie wsparcia w przypadku zgubienia kluczy, dokumentów lub innych ważnych rzeczy.

Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu problemów i składaniu reklamacji.

W skrócie, concierge w hotelu pięciogwiazdkowym pełni rolę wszechstronnego doradcy i asystenta, który dba o zadowolenie i komfort gości, zapewniając im najwyższy standard obsługi.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację.

  • Doskonała znajomość lokalnych atrakcji i usług: Concierge powinien mieć szeroką wiedzę na temat lokalnych atrakcji turystycznych, restauracji, sklepów, wydarzeń kulturalnych i innych usług dostępnych w okolicy hotelu.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów: Osoba ta powinna być elastyczna i umieć szybko reagować na zmienne sytuacje oraz rozwiązywać problemy,

    z którymi mogą się spotkać goście.

  • Profesjonalizm i dyskrecja.

  • Umiejętności organizacyjne.

  • Pozytywne podejście i elastyczność.

Oferujemy:

• Pracę w nowoczesnym i luksusowym otoczeniu.

• Umowę o pracę lub zlecenie

• Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

• Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki, szkolenia

• Prywatną opiekę medyczną

• Dofinansowanie do karty Multisport

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, posiadającą umiejętność obsługi gości na najwyższym poziomie i jesteś gotowy/-a do pracy w dynamicznym środowisku hotelarskim, to chcielibyśmy Cię poznać! Aby aplikować, prosimy użyć przycisku do aplikowania.

Hotel Stradom House to miejsce, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i pasję w obszarze obsługi gości. Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią tej wyjątkowej przygody. Czekamy na Ciebie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911285562