2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Warmińsko-mazurskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Olsztyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Copywriter / Specjalista ds. SEO copywritingu - praca 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 150 - 2 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz ojczysty język nie stanowi dla Ciebie problemu? Masz dużo wolnego czasu i poszukujesz nowych wyzwań? Pracując z Nami możesz połączyć swoją pasję do pisania z dodatkowym zarobkiem. Poszukujemy osoby z "lekkim piórem" i znajomością zasad SEO do tworzenia opisów produktów do Naszego sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

pisanie opisów produktowych

weryfikacja jakości tekstów pod kątem zasad optymalnego SEO

wprowadzanie produktów do systemu

Weryfikacja zgodności z materiałami producenta

Co oferujemy:

pracę w dużym e-commerce

elastycznego godziny pracy

wsparcie techniczne ze strony Naszego działu IT

wsparcie ze strony działu marketingu i sprzedaży szczególnie na początku współpracy w zakresie doszkolenia w kwestii asortymentu.

Czego oczekujemy:

Praktycznej znajomości zasad optymalnego SEO

Doświadczenia zawodowego w obszarach SEO copywritting

komunikatywności

mile widziana jest znajomość branży meblowej

mile widziane doświadczenie w tworzeniu opisów pod SEO

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 701223232