2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Podkarpackie
  6. Copywriting - Kolbuszowa
Dodane 25 kwietnia 2024

Copywriter | Tworzenie i redagowanie opisów do sklepu on-line Acus Med

Lokalizacja

Kolbuszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Acus Med to internetowy sklep z akcesoriami do fizjoterapii i ćwiczeń. Aktualnie poszukujemy do pracy osobę odpowiedzialną za tworzenie oraz redagowanie opisów na nasze sklepy internetowe.

Lubisz pisać teksty? Znasz zasady ortografii i interpunkcji? Zależy Ci na rozwoju osobistym oraz interesuje Cię branża marketingu internetowego? Czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • tworzenie tekstów na sklepy internetowe zgodne z wytycznymi,

  • dodawanie nowych produktów na platformy sprzedażowe,

  • przygotowywanie opisów kategorii,

  • przygotowywanie wpisów blogowych.

Wymagania:

  • "lekkie pióro",

  • bogate słownictwo i znajomość zasad poprawnej polszczyzny,

  • biegłość w obsłudze komputera,

  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji i jej przetwarzania,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Mile widziana umiejętność redagowania tekstów zgodnie z zasadami SEO.

Gwarantujemy:

  • nabycie nowych umiejętności związanych z obsługą sklepu internetowego

  • wdrożenie w pracę na profesjonalnych narzędziach

  • przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju w branży e-commerce

Informacje o zatrudnieniu:

  • Miejsce pracy - Kolbuszowa Dolna, ul. Mielecka 105

  • Godziny pracy - 7:00-15:00

  • Umowa o pracę

  • Poszukujemy osoby z okolic Kolbuszowej.

  • Praca wyłącznie stacjonarnie.

Szczegóły dotyczące stanowiska zostaną przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej - skontaktujemy się z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio przez portal olx.

Prosimy o zawarcie informacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w mojej aplikacji do celów ew. przyszłej rekrutacji w Acus Med. Moje dane będą przechowywane przez Acus Med maksymalnie przez 2 miesiące lub do czasu wyrażenia przeze mnie żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 904613470