2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Stryków
Dział personalny
Dodane 29 kwietnia 2024

Corning - Młodszy Operator Maszyn

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Operator maszyn produkcyjnych

Zatrudnienie bezpośrednio przez Corning

 CO MOŻESZ ZYSKAĆ

  • Umowa o pracę (bezpośrednio z firmą Corning)

  • Darmowy transport z Łodzi i okolicznych miejscowości

  • Pakiet benefitów: m.in: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe

  • Pełne szkolenie pozwalające na samodzielną pracę

  • Bezpieczne i zorganizowane miejsce pracy

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji kabli światłowodowych (po wyszkoleniu)

  • Przezbrajanie i regulacja maszyn zgodnie z instrukcją oraz zamówieniem produkcyjnym

  • Zatwierdzanie produktów w systemie oraz wypełnianie prostych raportów zmianowych

  • Dbałość o stanowisko pracy

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym 8 godzinnym lub 12 godzinnym równoważnym

  • Podstawowych umiejętności obsługi komputera

  • Chęci do nauki, rozwoju i pracy przy maszynach produkujących kable światłowodowe

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych (MILE WIDZIANE)

INFORMACJE DODATKOWE:

Dwie możliwości grafików:

1. 3 zmianowy 8 godzinny,

2. 12 godzinny równoważny

Równoważny system czasu pracy: średnio 15 dni roboczych w miesiącu po 12h, co drugi weekend wolny

Przykładowy grafik pracy (równoważny): 6:00-18:00/6:00-18:00/wolne/wolne/18:00-6:00/18:00-6:00/18:00-6:00/wolne/wolne/6:00-18:00/6:00-18:00/wolne/wolne/wolne

System 3 zmianowy: praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin w 3 następujących po sobie zmianach

Przykładowy grafik pracy (3 zmiany): 1 tydzień: godziny 06-14, 2 tydzień: godziny 14-22, 3 tydzień: godziny 22-06

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 723026430