2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Świeradów-Zdrój
Dodane 04 kwietnia 2024

Cottonina Hotel &Mineral SPA Resort zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort informuje o naborze kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych,

  • przygotowywanie ofert handlowych na podstawie oczekiwań klienta,

  • przygotowywanie umów, kalkulacji i rozliczeń,

  • wspomaganie działań marketingowych segmentu MICE,

  • osiąganie określonych celów sprzedażowych,

  • koordynowanie eventów typu MICE.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych w sektorze usług,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi sprzedaży,

  • umiejętność myślenia strategicznego,

  • organizacja pracy oparta o wyznaczone cele,

  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy,

  • operatywność i samodzielność w działaniu,

  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie,

  • dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego,

  • zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres hr[małpa]cottonina.pl lub za pośrednictwem portalu olx.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świeradów-Zdrój
ID: 882623451