2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Wielkopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Poznań
  7. Cukiernik, piekarz - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy cukiernika - ZMIANA PÓŹNOWIECZORNA

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy doświadczonego pracownika na stanowisko cukiernik z gotowością do podjęcia pracy w systemie zmianowym, w tym późnowieczornym.

Wymagania :

- doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernika,

- znajomość procesów i standardów cukierniczych,

- doświadczenie w przygotowaniu ciast w tym serników.

- wysokie standardy pracy z nastawieniem na jakość,

- aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym, w tym nocnym :

  • 21.00 / 22.00 - 3.00 / 05.00

Zakres obowiązków :

- produkcja wyrobów cukierniczych

- dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu,

- respektowanie zasad HACCP i standardów higieny oraz przepisów ppoż. i BHP,

- prawidłowe zarządzanie stanem magazynowym,

-umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :

- pracę w profesjonalnie wyposażonym obiekcie gastronomicznym,

- możliwość rozwoju,

- elastyczny grafik,

- długotrwałą współpracę,

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

-stawka jest zależna od umiejętności, zaangażowania i stażu pracy.

Prosimy o zgłoszenia TYLKO OD CUKIERNIKÓW Z DOŚWIADCZENIEM i biegłą znajomością języka polskiego.

Miejsce pracy : Cukiernia TCB okolice Starego Rynku w Poznaniu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 754379498