2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Śląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

Cukiernik / Bakery _ GRUNT palarnia kawy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

#GruntToDobraKawa i to właśnie ona zaprowadziła nas na Nowe Miasto !

Już prawie 2 lata działamy na bielskim rynku gastronomicznym. Nasz projekt pod szyldem GRUNT palarnia kawy to wyjątkowa kawa, ludzie i miejsce. Pod jednym dachem znajdziecie naszą palarnię, kawiarnię, mikro-piekarnię i restaurację.

GRUNT to powrót do korzeni w postaci najwyższej jakości kawy, chleba oraz jedzenia.

Naszym priorytetem jest stworzenie jedynego w swoim rodzaju miejsca, gdzie w towarzystwie świeżo palonej kawy podamy smaczne dania. Dobra muzyka, ciekawa sceneria, przyjemny klimat – to wszystko znajdziemy za naszymi drzwiami.

Jeśli jesteś ambitny i pracowity, cechuje Cię chęć rozwoju ta praca jest właśnie dla Ciebie! Wymagamy przede wszystkim pozytywnego nastawienia, pracowitości , dbania o porządek . Szukamy osoby, która wspólnie z nami stworzy wyjątkową kuchnię w wyjątkowym miejscu.

WYMAGANIA:

- doświadczenie na stanowisku : cukiernik / kucharz

- zaangażowanie i chęć do pracy

- pracowitość, dbałość o czystość i porządek

- dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole

- kreatywność i umiejętne podejście do nowych smaków

OBOWIĄZKI :

-przygotowywanie ciast oraz deserów

-praca z ciastem chlebowym, oraz drożdżowym

-dbałość o czystość i porządek

-tworzenie receptur,

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilność, możliwości rozwoju poprzez szkolenia i kontakty z najlepszymi Szefami Kuchni pracującymi w restauracjach wyróżnianych przez przewodnik Michelin, pracę w wesołym zespole, lubiącym świat i ludzi - i oczywiście KAWA !

CV prosimy wysyłać na adres mailowy z dopiskiem wybranego stanowiska Szef Kuchni / Kucharz - rekrutacja/małpa/we-coffee.pl

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912853597