2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Wejherowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Cukiernik, Cukiernia Rodzinna Wenta

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cukiernia Rodzinna Wenta, firma rodzinna z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni cukiernika do pracy w Wejherowie.

OFERUJEMY:

  • całoroczną stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę wyłączenie w porze dziennej

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje cukiernicze,

  • stabilną pracę w renomowanej firmie,

  • pracę w miłej atmosferze w cukierni o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku,

OBOWIĄZKI:

  • produkcja wyrobów cukierniczych: serniki, babki, placki, ciasto drożdżowe, ciasto francuskie

  • produkcja półproduktów cukierniczych

  • kontrola jakości wyrobów

  • kontrola stanów magazynowych

  • organizowanie własnego stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie min. 5 lat na stanowisku cukiernik

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • znajomość organizacji pracy pod kątem HACCP

  • pozytywne nastawienie

  • sumienność, uczciwość

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OLX z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Z góry dziękujemy za aplikacje.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 911229988