2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Wielkopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Poznań
  7. Cukiernik, piekarz - Starołęka
Dodane 30 kwietnia 2024

Cukiernik - cukiernia Zagrodnicza Poznań, ul. Mysłowicka 4

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

1.Obowiązki:

-produkcja drożdżówek, pączków, serników, placków, ciastek kruchych.

-wydawanie przygotowanego towaru przy użyciu komputera (panel dotykowy) - obowiązkowo!

-przestrzeganie norm produkcyjnych,

-utrzymanie czystości na stanowisku pracy,

-pomoc w produkcji wyrobów deserowych: kostki, torty, eklery itd.

-incydentalna pomoc na stanowisku piekarz (przy produkcji pieczywa, ważenie)

2. Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernik,

- obsługa komputera,

- motywacja i dużo chęci do pracy,

- odpowiedzialność oraz wyczucie estetyki,

- ważna książeczka badań sanitarno epidemiologicznych, - dyspozycyjność (możliwe ruchome godziny pracy - praca w systemie dwu zmianowym),

- prawo jazdy kategoria B - mile widziane (nie jest to wymóg konieczny).

-Język polski - obowiązkowo, komunikatywnie.

3. Oferujemy:

- w czasie okresu wdrożeniowego zatrudnienie na umowę zlecenie (3 miesiące). Wówczas dwie strony mogą się lepiej poznać :)

- po okresie wdrożeniowym umowa o pracę,

- miejsce pracy: Piekarnia Cukiernia Zagrodnicza ul. Mysłowicka 4 w Poznaniu (Starołęka)

- praca od pn. - pt. w godzinach: 4.30 - 12.30 oraz praca nocna nd. - pt. w godz.: 20.00 - 4.00 (premia +20%)

-wynagrodzenie netto: 4000 - 5500 zł (w zależności od doświadczenia i stosunku do pracy)

Osoby zainteresowane proszę o podesłanie CV przez OLX lub na e-mail. Na co dzień zajmuje się produkcją i ciężko jest mi poświęcić czas dla każdego kandydata indywidualnie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 913956491