2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Świnoujście
Dodane 13 maja 2024

Cukiernik Hotel Praca Świnoujście Praca dla Cukiernika cukiernia

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Hotel Hilton – Nadbałtycki smak luksusu

Dla naszego hotelu z widokiem na morze, zaledwie 10 m od plaży, poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Cukiernik

Twoje główne zadania:

  • Produkcja wyrobów cukierniczych, również na specjalne zamówienie Klienta;

  • Dbanie o odpowiednią jakość surowców wykorzystywanych przy produkcji wypieków i innych wyrobów cukierniczych;

  • Bieżące rozliczanie zamówień oraz liczby przyjętych produktów spożywczych;

  • Utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Posiadasz wykształcenie gastronomiczne (najlepiej w obszarze cukiernictwa);

  • Cechuje Cię zaangażowanie, dobra organizacja, pozytywne podejście do pracy i sumienność;

  • Możesz pracować w systemie zmianowym;

  • Potrafisz i chcesz pracować w zespole.

Mile widziane:

  • Ukończone kursy/ szkolenia z zakresu cukiernictwa.

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę;

  • Premie;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Możliwość rozwoju i szkoleń sieciowych;

  • Konkursy, spotkania integracyjne;

  • Możliwość wykupienia posiłku w kantynie pracowniczej (w korzystnej cenie);

  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu pracowniczym (pokoje współdzielone);

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 908121335