2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Śląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Ruda Śląska
Dodane 23 kwietnia 2024

Cukiernik Monoporcje Monodesery Praca

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osoby do pracy jako cukiernik oraz osoby z zapałem i chęcią nauki cukiernictwa. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV swoich kandydatur wraz z aktualną klauzulą CV.

Twoje obowiązki:

- Przygotowanie monoporcji oraz monodeserów,

- Przygotowywanie nowoczesnych ciast,

- utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz poza nim.

Oczekujemy:

- Uśmiechu i pozytywnego nastawienia,

- uczciwości, komunikatywności oraz chęci do pracy,

- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 896818937