2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Śląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Ustroń
Dział HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Cukiernik/ Osoba do wypieku ciast - Ustroń

Lokalizacja

Ustroń

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

W związku z chęcią poszerzenia oferty wypieków w Klubie Kuracjusza, poszukujemy Kandydata posiadającego umiejętności pieczenia ciast domowych. Nie wymagamy umiejętności robienia tortów.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wypieków na potrzeby kuchni centralnej,

  • przestrzeganie zasad sanitarno-epidemiologicznych,

  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania:

  • doświadczenie w pieczeniu ciast domowych, drożdżówek,

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • pracę w tygodniu na pół etatu,

  • posiłki pracownicze,

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,

  • zgrany zespół potrafiący stworzyć miłe warunki pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 910381661