2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Libusza
Dodane 24 kwietnia 2024

CUKIERNIK pełny etat

Lokalizacja

Libusza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Polskie Piekarnie zatrudni pracownika na stanowisku: cukiernik.

Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernika lub wykształcenie cukiernicze.

Obowiązki: bieżąca produkcja cukiernicza

Firma zapewnia:

  • miłą atmosferę w pracy

  • odzież

  • wypłatę zawsze na czas

  • możliwość rozwoju

Jednocześnie informujemy, że wysyłając aplikację z portalu OLX wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przekazanych przez Państwa danych w celach rekrutacyjnych przez Polskie Piekarnie Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Wałowej 2.

Lokalizacja

Libusza,

Małopolskie

Małopolskie, Libusza
ID: 751460746