2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Wielkopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Kamionki
Dodane 06 maja 2024

Cukiernik / pomocnik cukiernika

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kamionki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Cukiernik/Cukierniczka

Firma: Chlebszy Pracownia Chleba

Lokalizacja: Kamionki k. Poznania ul. Poznańska 117

Opis stanowiska: Chlebszy Pracownia Chleba rzemieślnicza piekarnia / cukiernia specjalizująca się w wypiekach tradycyjnych - poszukuje doświadczonego cukiernika/cukierniczki, który/a będzie odpowiedzialny/a za produkcję wysokiej jakości produktów cukierniczych.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie różnorodnych wyrobów cukierniczych, w tym ciast, ciasteczek, drożdżówek, chałek, deserów i innych słodkości, zgodnie z recepturami firmy.

  • Dekorowanie i wykańczanie wypieków zgodnie z ustalonymi standardami estetycznymi.

  • Kontrola jakości surowców i gotowych wyrobów.

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz dbanie o zachowanie standardów higieny.

  • Współpraca z zespołem cukierniczym w celu realizacji zamówień i zapewnienia terminowej dostawy produktów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernika/cukierniczki min. 2 lata.

  • Znajomość technik cukierniczych oraz umiejętność pracy z różnymi surowcami.

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia estetycznych wypieków.

  • Dokładność i precyzja w pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne warunki pracy.

Jeśli jesteś pasjonatem/pasjonatką cukiernictwa i chcesz rozwijać swoje umiejętności w naszej cukierni, czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio prac.

Lokalizacja

Kamionki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kamionki
ID: 916495338