2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Wola
Dodane 15 maja 2024

Cukiernik / praca od godz. 5:00

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Batida Sp z o.o, w związku z dynamicznym rozwojem marki poszukuje kandydatów na stanowisko:

CUKIERNIKA

Miejsce pracy : Warszawa Wola, ul. Przy Lasku 2

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowanie monoporcji deserowych, mini porcji deserowych, wyrobów z czekolady, tortów oraz innych słodkości do butików, e-sklepu, delikatesów oraz do segmentu Horeca oraz zapewnienie ich wysokiej jakości zgodnej ze standardami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie cukiernika minimum 3 lata

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

  • pasja cukiernicza i kreatywność

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

    Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt ( według preferencji )

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • pracę w profesjonalnym zespole

  • niedziele zawsze wolne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 726669094