2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ursynów
Dodane 10 maja 2024

Customer Service Specialist z jęz. polskim i angielskim

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszym Klientem jest Indorama Ventures Poland- firma zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych. Jako jedyna firma we Włocławku uzyskała tytuł „Great Place To Work” - Najlepsze Miejsce Pracy. Certyfikat został przyznany w czerwcu 2022 roku.

Praca stacjonarna

Zadania:

•obsługa klienta

• fakturowanie

• planowanie dostaw

• zamawianie usług transportowych

• rejestrowanie wyników sprzedaży

• ewidencja i monitorowanie należności

• utrzymywanie codziennego kontaktu z klientami

• praca w systemie SAP (SAP SD-Sales and Distribution oraz TM - Transportation Management).

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie ekonomiczne)

• kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta oraz w pracy w SAP

• płynna znajomość języka polskiego i angielskiego

• dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

• znajomość systemów i praktyk CRM

• zdolności analityczne

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dużej organizacji,

  • narzędzia pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę sportową,

  • nagrodę roczną i jubileuszową,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • szkolenia.

Informacja o procesie rekrutacji

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 917385184