2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Ewa
Dodane 01 maja 2024

Customer Service with German (new Client) / umowa czas nieokreślony

Wynagrodzenie

8 800 - 9 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszym klientem jest jedna z międzynarodowych korporacji która otwiera dział obsługi klienta dla klienta ze Szwajcarii.

Szukamy 15 osób na stanowisko

Customer Service with German (new Client)

Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa przychodzących : telefonów, maili, wiadomości na czacie - ze strony klientów z językiem niemieckim

  • odpowiadanie na zapytania : głównie dotyczących płatności, aktywacji, faktur, przesyłek

  • przekazywanie bardziej skomplikowanych zapytań (np. związanych z pomocą techniczną) do innych działów

  • raportowanie swojej pracy w systemie do obsługi zapytań ze strony klientów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego : poziom C1/C2 , nie wymagamy znajomości j. angielskiego

  • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego, minimum 2 lata, najlepiej w strukturach SSC/BPO

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, werbalne, otwartość na zgłaszane potrzeby klientów, uśmiech

  • gotowość do bardzo racjonalnej pracy zmianowej stacjonarnej (wyjaśniamy na rozmowie) w samym centrum Krakowa z dogodnym dojazdem (tramwaj/autobus/pociąg)

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe dla osób z doświadczeniem : 8.800 - 9.700 PLN (zależne od doświadczenia), umowa o pracę na czas nieokreślony po dwóch tygodniach wdrożenia,

  • dodatkowe, comiesięczne premie bardzo realne do zdobycia (kilkaset PLN)

  • pakiet benefitów korporacyjnych : opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa

  • dla osób spoza Krakowa - pomoc w relokacji jednorazowo (w PLN, umożliwiająca np. wynajęcie mieszkania na 1 miesiąc)

  • bardzo ciekawy charakter pracy w nowo tworzonym zespole multikulturowym

  • imprezy integracyjne oraz firmowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912913905