2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 18 kwietnia 2024

Czilibryki zatrudnią Detailera / Managera!

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

CZILIBRYKI

Powstało z pasji do motoryzacji. Z pasji do szybkich, ciekawych samochodów posiadających swą niepowtarzalną historię. Czilibryki zmieniają oblicze bryk. Czyścimy i polerujemy każdy szczegół, wydobywamy blask, podkreślamy i zmieniamy kolor. Bryki naszych klientów są tego warte!

W chwili obecnej do punktu w Chorzowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MANAGER / DETAILER SAMOCHODOWY

Oferujemy:

⦁ Pracę w młodej, stale rozwijającej się firmie w zgranym zespole.

⦁ Atrakcyjny system wynagrodzeń zgodny z zaangażowaniem i wypracowanym zyskiem.

• Realną możliwość rozwoju, odzież firmową.

⦁ Kompleksowa obsługa ciekawych samochodów, również marki PREMIUM.

Opis Stanowiska:

• Odpowiedzialne przyjęcie samochodu zgodnie z procedurą (dokumentacja zdjęciowa).

• Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów.

• Polerowanie, korekty lakieru, nakładanie ceramiki, oklejanie.

• Dobór potrzebnych części i materiałów.

• Organizację pracy salonu, kontrolę stanów magazynowych.

• Aktywne uczestnictwo w pozyskiwaniu klientów wśród odwiedzających mieszczącą się w budynku Stację Kontroli Pojazdów.

Wymagania:

• Znajomość branży.

• Mile widziana umiejętność oklejania pojazdów.

• Samodzielność, punktualność.

• Odpowiedzialność  i dyspozycyjność.

Więcej o nas na www.czilibryki.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu.

W treści prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czilibryki sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, ul. Katowicka 24, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO w celach związanych z procesem rekrutacyjnym.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 805325443