2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnów
Elżbieta
Dodane 25 kwietnia 2024

Czynności pomocnicze przy zatowarowaniu sklepu Tarnów

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Szukasz dodatkowego zarobku?

Świetnie trafiłeś/aś!

Poszukujemy pracowników na zlecenie w Tarnowie na jeden dzień 19.04.2024

ZADANIA:

  • Wyładunek kartonów z samochodu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego
  • Liczenie wszystkich kartonów, segregacja i układanie ich na paletach
  • Transport (dostarczenie w dowolny sposób, w tym przeniesienie, przewiezienie na wózkach kartonów do miejsca przeznaczenia wskazanego przez Zamawiającego (sklepu)
  • Rozładunek towarów i sprzętu w sklepie

OCZEKUJEMY:

  • Sprawności psychicznej i fizycznej
  • Komunikacji w języku polskim
  • Dyspozycyjności w dniu 19.04.2024
  • Braku przeciwwskazań do wykonania zleconych czynności, uwzględniając ich charakter (m.in. ciężar ładunków do przeniesienia)

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie godzinowe w kwocie 30 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

KRAZ nr 24376

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 909433441