2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warka
Dodane 16 kwietnia 2024

Dagas Eko Term - Handlowiec

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Rozbudowujemy zespół Dagas EkoTerm

Poszukujemy przedstawicieli handlowych dla wszystkich produktów oferowanych przez naszą firmę z zakresów OZE i środowiskowych.

Dagas Sp. z o. o. to wieloletnia firma działająca w innowacyjnych technologiach z zakresu pro środowiskowym, BIO oraz OZE. To grupa entuzjastów, którzy pracują z pasją i wiarą w to, co robią. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że możemy zaoferować profesjonalną obsługę i realizację projektów, a to jest dla nas priorytetem.

Do naszej pracy podchodzimy ze szczególną starannością, dlatego też nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia jesteśmy w stanie poświęcić Ci więcej czasu na szkolenie oraz wdrożenie.

Twój zakres obowiązków obejmowałby:

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej;

- Aktywną sprzedaż produktów firmy;

- Raportowanie wyników sprzedaży;

- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

- Umiejętności negocjacyjne;

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość technik sprzedaży;

- Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie.

Oferujemy:

- Wysokie wynagrodzenie prowizyjne oraz bonusy;

- Służbowe auto;

- Elastyczny grafik pracy;

- Ciągle powiększającą się gamę produktową;

- Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży;

- Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;

- Umowa B2B lub zlecenie.

Zapraszamy do wysyłania CV na email lub kontakt telefoniczny.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dagas Sp. z o.o. (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 912228911