2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 05 kwietnia 2024

Dam pracę dorywczą

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Dam pracę biurową dorywczą 1-2 w tygodniu.

Dni oraz godziny pracy do ustalenia :) Biuro działa od pn do pt 8-16, oraz w soboty w godzinach 8-13. Poszukujmy osoby zaangażowanej do pracy, która nie boi się kontaktu z klientem, jest kreatywna i zorganizowana.

Obowiązki:

  • prowadzenie social mediów jednego profilu (Instagram, Facebook)

  • podstawowe prace biurowe, oraz obsługa podstaw pakietu office

  • obsługa klienta (tel, e-mail, fizycznych klientów w biurze)

  • przygotowanie wycen

    + aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż naszych produktów ( prowizja za sprzedaż) - zajęcie to można pominąć wtedy bez premii ze sprzedaży.

Wynagrodzenia: 25 zł/h

Miejsce wykonywania pracy: Grodzisk Mazowiecki ul. Kierlańczyków 21

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 909682325