2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Płock
Dodane 15 kwietnia 2024

dam prace -Fakturzystka

Wynagrodzenie

4 500 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalna firma poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko sprzedawca-fakturzystka.

Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie

Praca w godz.7-15 lub 8-16

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów sprzedaży dla kontrahentów;

  • kontrola spływu potwierdzonych dokumentów od odbiorców (m.in. faktury VAT, korekty, obciążenia);

  • kontrola prawidłowego obiegu dokumentów;

  • udział w procesie reklamacji;

  • przeprowadzanie okresowych spisów zapasów i inwentaryzacji;

  • ustalanie warunków fakturowania tj. weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktur;

  • archiwizacja dokumentów;

  • obsługa programów do fakturowania;

  • sporządzanie raportów i analiz;

  • prowadzenie dokumentacji w formie papierowej oraz elektronicznej;

  • współpraca z dostawcami usług

·      -  Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia poprawności i terminowości dostarczania dokumentów

- wsparcie działu księgowości w innych zadaniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie preferowane wykształcenie kierunkowe;

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku;

  • dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych;

  • znajomość zasad fakturowania;

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office;

  • bardzo dobra znajomość programu SUBIEKT

  • rzetelność, samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej;

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków;

  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie,

  • wynagrodzenie stałe,

  • niezbędne narzędzia i szkolenia,

CV proszę aplikować przez OLX

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 877704961