2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Kobyłka
Dodane 14 maja 2024

DAM PRACE - klimatyzacja

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OFERTA PRACY

Firma Rekuperator.net zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji poszukuje osoby do pracy na stanowisko monter instalacji klimatyzacji. Uruchamianie, serwis jednostek. Stanowisko samodzielne.

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska:

·        Montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej / rekuperacji, izolowanie i podwieszanie kanałów wentylacyjnych

·        Montaż jednostek wewnętrznych oraz zewnętrznych, samodzielny montaż, serwis

·        Praca w godzinach 6-16 od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • staż na podobnym stanowisku: monter instalacji klimatyzacji

·        Prawo jazdy kat. B

·        Znajomość obsługi elektronarzędzi ( np. wiertarka, wkrętarka itp.

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz uczciwość

·        Sumienność, punktualność, samodzielność

Oferujemy:

·        Zatrudnienie na cały etat

·        Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

·        Terminowe wynagrodzenia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 696294956