2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łubie
Dodane 23 kwietnia 2024

Dam pracę - magazynier silosów zbożowych

Wynagrodzenie

30 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łubie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

MAGAZYNIER SILOSÓW ZBOŻOWYCH

Miejsce pracy: ŁUBIE, UL. DŁUGA 22, 42-674 gmina Zbrosławice (województwo śląskie)

Umowa o pracę, telefon służbowy

Konieczne doświadczenie techniczne dotyczące funkcjonowania magazynów zbożowych, silosów, systemu skupu zbóż i rzepaku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       Nadzorowanie i koordynowanie pracy kompleksu magazynów i silosów zbożowych

·       Nadzór i wykonywanie skupu dot. zbóż i rzepaku

·       Przygotowanie i dystrybucja materiału siewnego

·       obsługa suszarni, wagi i laboratorium na obiekcie

·       przyjmowanie i wydawanie rzepaku i rzepaku

·       pobieranie prób i ich ocena jakościowa

·       magazynowanie produktów - ich suszenie i czyszczenie, dbałość o jakość produktów, odpowiednia segregacja na obiekcie,

·       zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi

·       uprawnienia na wózki widłowe,

·       uprawnienia akredytowanego próbobiorcy i dostosowania środków ochrony roślin

·       współpraca z WIORIN/ PIORIN, ARIMR, KOWR

·      realizację planów produkcyjnych, sprawdzanie i realizacja umów

·      nadzór i dbałość o powierzony sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny,

·      bieżące rozwiązywanie problemów, zwłaszcza technicznych

·       dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż, dbanie o porządek

·       odpowiedzialność za szkolenia stanowiskowe

·       wypisywanie dokumentów magazynowych w systemie OPTIMA

·       pilnowanie stanów materiałów do produkcji

·       przyjmowanie towarów z zewnątrz oraz prowadzenie w tym zakresie dokumentacji

·       komunikacja z innymi działami firmy

·        reprezentowanie firmy na zewnątrz

Zapewniamy pracę w sympatycznym zespole z możliwością dalszego szkolenia i rozwoju

CV wraz z klauzulą RODO prosimy o przesyłanie mailowo. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Łubie,

Śląskie

Śląskie, Łubie
ID: 812113474