2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 10 kwietnia 2024

dam pracę - operator koparko - ładowarki

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator koparko- ładowarki – Grodzisk Maz i okolice.

Mile widziane zamieszkanie w okolicach, gdyż nie pracujemy w delegacjach i nie organizujemy kwater.

Zakres obowiązków:

  • obsługa koparko - ładowarki zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

  • dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • uprawnienia operatora koparko - ładowarki

  • doświadczenie na stanowisku operatora

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • mile widziane uprawnienia na inne maszyny.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

  • Inne dodatkowe świadczenia socjalne

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 66*******80

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 745891748