2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Jadów
Dodane 04 kwietnia 2024

Dam pracę _ opieka nad starszą osobą 3500 netto/na rękę

Wynagrodzenie

3 450 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jadów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do opieki jest: miła i przyjazna starsza Pani (waga 75kg), leżąca z demencją starczą. Wiek 85 lat.

Zakres obowiązków:

• zmiany pampersów, mycie

• przygotowanie oraz podanie posiłków

• posiłki lekkostrawne, dietetyczne obiad dla 3 os.

• podawanie leków

• wykonywanie raz dziennie prostego zestawu ćwiczeń

• utrzymanie porządku w domu

• praca cały czas, wolne godziny w ciągu dnia do ustalenia

• pomiary temperatury, ciśnienia, cukru

Wynagrodzenie - 3500 zł na rękę z zamieszkaniem i wyżywieniem. Miejsce: wieś - Jadów, 70 km od Warszawy. Dom jednorodzinny. Poszukujemy Pani w wieku 45-60 lat z doświadczeniem, niepaląca oraz z językiem polskim umożliwiającym porozumienie. Mile widziane rekomendacje. Kontakt – 66*****73

Lokalizacja

Jadów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jadów
ID: 841139811