2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Przylep
Dodane 19 kwietnia 2024

[DE] Praca Lakiernik

Wynagrodzenie

12 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przylep

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

NOWA ATRAKCYJNA STAWKA

Firma WallraV Sp. z o.o. poszukuje do pracy na terenie Niemiec od zaraz:

LAKIERNIK PREMYSŁOWY /SAMOCHODOWY

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku lakiernika ( produkcja, Lakiernia);

  • obsługa urządzeń lakierniczych

Zakres obowiązków:

  • praca polega na malowaniu kominków grzewczych i ich elementów metodą natryskową

  • przygotowanie elementów do malowania

    MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ STAWKA OD 17,- DO 18,- EURO

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej  godnej  zaufania firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2000 - 2100 euro netto na rękę; Wynagrodzenie wypłacane jest  raz w miesiącu;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami na ZUS odprowadzanymi w Polsce (pracownik oddelegowany)/ istnieje możliwość zatrudnienia pracownika na warunkach niemieckich;

  • Pełne ubezpieczenie socjalne w Polsce/ podatki płacone w Niemczech;

  • Pracę jako pracownik delegowany na terenie Niemiec ok. Bremen;

  • Bezpłatne zjazdy do Polski w cyklach miesięcznych lub dwutygodniowych  (udział ok. 0,75 EUR na godz.)

  • Zapewnione bezpłatne  zakwaterowanie w dobrych warunkach socjalnych; (udział ok. 1,50 EUR na godz.)

  • Otrzymasz również ubranie robocze oraz niezbędne środki ochrony osobistej oraz krótkie szkolenie wprowadzające do pracy na początku zatrudnienia.

  • Opieka kierownika kontraktu w zakresie pomocy medycznej oraz innych sprawach operacyjnych;

  • Możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku rodzinnego tzw. Kindergeld oraz zwrotu podatku dochodowego za rok kalendarzowy;

  • Bogaty pakiet socjalny (grupowe ubezpieczenie na życie, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych);

  • Szkolenia, możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień.

    Prosimy o przesyłanie CV poprzez:

    • wiadomość prywatną

    • mail rekrutacja at wallrav . com / wallrav at wallrav . com

    • można się również kontaktować telefonicznie

    „Ważne"

    Udział w postępowaniu rekrutacyjnym oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez WallraV Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubuskiej 15, 66-446 Deszczno.

    Przesłane dokumenty zostaną usunięte po trzech miesiącach od dnia zakończenia rekrutacji.” Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

    1) Administratorem Pani/a danych osobowych jest WallraV Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubuskiej 15 , 66-446 Deszczno,

    2) Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie zgody Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r..

    3) Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

    4) Dane przechowywane będą do czasu zakończenia rekrutacji bądź w ramach aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych również na potrzeby przyszłych rekrutacji).

    5) Posiada Pan/i prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

    6) Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystania z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

    7) Posiada Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Przylep,

Lubuskie

Lubuskie, Przylep
ID: 849583303