2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rumia
Dodane 22 kwietnia 2024

Dedykowany Sprzedawca marki Sony - Rumia

Lokalizacja

Rumia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Sony poszukuje pracownika na stanowisko Dedykowany Sprzedawca SONY (Promotor marki) w Rumii.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować dla lidera w swojej branży, w dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii – APLIKUJ!

Zakres obowiązków:

· sprzedaż i prezentacja produktów Sony

· promowanie marki wśród klientów sklepu oraz doradztwo

· troska o ekspozycję na terenie sklepu

· budowanie profesjonalnego wizerunku marki

Oczekiwania:

· łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość

· komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

· zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

· zainteresowanie nowymi technologiami

· doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane

Oferujemy:

· atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system premiowy

· elastyczny grafik pracy (ok. 140h miesięcznie)

· stabilne zatrudnienie

· profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

· przyjazną atmosferę oraz wsparcie merytoryczne ambasadorów marki

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 911891789