2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Świętokrzyskie
  6. Odnawialna - Końskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Dekarz / Monter Instalacji Fotowoltaicznych Końskie

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Indual Sp z o.o siedzibą w Końskich Jesteśmy dystrybutorem na Polskę komponentów i systemów w branży automatyki przemysłowej, jesteśmy obecni na rynek od 2007 roku . Specjalizujemy się m.in. Czujnikach automatyki przemysłowej ,Maszyn i urządzeń laserowych Fiber , Oświetlenie przemysłowe LED , Fotowoltaika . Związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów do nowego oddziału w Końskich na stanowisku :

Monter instalacji fotowoltaicznej

Miejsce pracy:

Indual Sp z o.o 26-200 Kornica ul Przemysłowa 6

Obowiązki :

• Współpraca w zespole (elektryk , dekarz ,monter )

• Wykonanie niezbędnych prac dekarskich przed montażem paneli

• Wykonywanie prac montażowych konstrukcji zgodnie z projektem

• Montaż tras i koryt kablowych

• Wykonywanie uziemienia instalacji

• Wykonywanie prac zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia BHP

  • Odzież robocza

  • Profesjonalne narzędzia do pracy

  • Samochód służbowy ciężarowy

  • Praca w 2-3 osobowym zespole

  • Wsparcie techniczne i projektowe

Mile widziane doświadczenie dachowych lub konstrukcji budowlanych

  • Znajomość podstaw elektryki

  • Brak przeciwwskazań do pracy w terenie oraz na wysokości powyżej 3 metrów

  • Prawo jazdy kat. B

Praca od zaraz !!!

Więcej informacji pod telefonem : 664x151x961.

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 725538565